lee34

Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Tú mačku poznám štyri roky .

uo o......:O)
Ach tá výchova.Nejeden podarený zážitok som už  absolvovala pri výchove.Nebudem  si byť do hrudného koša a chváliť sa jaká som v tom skvelá ale fakt je ,že výchova je chlieb môj každodenný.
Svojho času som ako horlivá mamička pozorne sledovala každé mihnutie okolo mojej ratolesti,čítala som knihy o výchove.Ale život je niekedy plný prekvapení a postaví ma pred úplne novú nečakanu situáciu.
Boli sme v parku,keď sa moja ratolesť rozbehla spolu s ostatnými deťmi za miestnou potulnou mačkou.Vzhľadom k tomu, že viem aké riziká pre deti prinášajú takéto túlavé zvieratká,takmer okamžite som deťom zakázala akýkoľvek kontakt s mačkou.Samozrejme,že ma vôbec nechceli počúvať,no nakoniec sa rozostavili okolo mňa,a  čakali,že im to zdôvodním.Môj syn chcel zachrániť situáciu,a s láskyplným výrazom v očiach mi začal vysvetľovať,že vraj tá mačka nie je celkom túlavá ,lebo on ju vraj pozná už štyri roky.Nepripravená na takúto úprimne myslenú aj keď nie celkom pravdivú informáciu, som zareagovala  : "Áno, tak jej povedz, nech sa o teba postará a každé ráno ťa odnesie do školy."nasledoval iskriví smiech detí a zarazený výraz môjho syna.Tak som zistila že deti majú neomylný zmysel pre humor.....nepodceňujme ich.

xxx | stály odkaz

Komentáre

 1. :)
  ten tvoj maly je poriadny sibal.. dobre sa vynasiel :) rovnako ako aj ty
  publikované: 26.09.2008 18:17 | autor: carlos (e-mail, web, autorizovaný)
 2. ahoj lee :)
  to je mile :D
  dobra logika maleho ;)
  publikované: 27.09.2008 02:29 | autor: sygon (e-mail, web, autorizovaný)
Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014