lee34

Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Ako Hermana fascinovalo vajíčko.

uha jaj

Dúfam že tento príbeh nebude lascívny ,lebo ani neviem čo to znamená,len tak matne tuším.Ak si myslíte že budem text po sebe čítať a opravovať pravopisné chyby mýlite sa.Taktiež dufam že to nikoho nepobúri ani nenaštve.

Takže.......ako to je s tým vajíčkom.?

Prišla som zkrátka na to že Hermana,teda môjho otca na mne pravdepodobne fascinuje.................

Teda to by bol už koniec príbehu a to nechcem tak vám poviem ako som na to prišla.

Syn je dovolenke so svojím otcom a ja som z dlhej chvíle išla dnes na kúpaliko,nikoho som tam nezbalila aj keď som sa pokúšala pravdupovediac.takto vetrom oviata a prdýchná som išla do čajovne a tam som stretla jednu celebritu ,veľmi populárneho človeka....pochcopiteľne ho nebudem menovať.Pozval ma na čaj a kecali sme.Keď som prišla domou sadla som si na balkón a onedlho si ku mne prisadol môj otec.

Sú to všetko žvásty ,chápem ale májm chuť po dlhej dobe niečo napísať.

Takže ....uvedomila som si,že môj otec má takú lenivú myseľ...že pri pohľade na mňa ho pravdepodobne pochytí mužská hrdosť a keď si uvedomí že som  vzišla z jednej jedinej jeho bunky.............začnu mu šialene žiariť oči a zmocní sa ho nevýslovná hrdosť.

Je to všetko nesmierne trápne....ale čo už


xxx | stály odkaz

Komentáre

Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014